top of page

MINUST

Kundalini jooga on sattunud mu teele korduvalt. Küll käisin sadhanadel muusikuks, küll joogalaagrites või mõnes tunnis või aidanud kundalini jooga raamatu fotodega. Olin aga suutnud mitte sellesse „lõksu“ langeda ning edukalt sügavamat teed vältida kuni Jivan Mukta meditatiivse tervendamise kursus mind kinni püüdis. Sealt edasi hakkasin tegema mulle juba eelnevalt „välja kirjutatud“ kahte 120 päevast meditatsiooni ning olen sellest ajast peale tegelenud kundalini joogaga igapäevaselt. 

Joogaga (nö võimlemisega) olin tegelenud ammu ja ka see „võimlemine“ andis tasakaalu ja hingerahu. Samas on läbi kogu elu minuga kaasas käinud hea intuitsioon – alustades kasvõi väiksena kui sain hetkega raamatu kätte võttes ja üht lauset lugedes aru, mis tundega raamat kirjutatud on ja kas tasub teda lugeda või teades, et vastused tulevad unes ja ei tasu pead vaevata või kasutada seda liikluses õige sõidurea leidmiseks. Samas, kuna olen koolist matfüssi taustaga ning amet on analüütik, siis leidsin alati enda jaoks loogilise selgituse, miks ma nii arvan. Võttis aega kuni leppisin selle „loogikaga“, et kui miski minu sees midagi ütleb, siis nii ongi – ei pea igat asja selgitama. Nagu ma ikka olen öelnud, et olen täiesti normaalne – hääled mu peas kinnitavad seda.

Kundalini jooga tegeleb väga suures osas just intuitsiooni ja hingehääle äratamisega. See võib alguses tunduda hirmus kui oled terve elu ennast maskiga katnud ja järsku näed tõelist ennast, aga kui sellest läbi minna, siis aitab intuitsiooni järgi elamine igapäevaelus paljude asjadega paremini, aga see eest ka

kiiremini hakkama saada.

meestejooga_logo.png
bottom of page